Broumov u Tachova

Chaty Gizela, základna Asociace TOM, Broumov č.p. 192 a 193, Planá u Mariánských Lázní, 348 15

chalupy@a-tom.cz

Web https://chalupy.a-tom.cz/chalupa/38-broumov-u-tachova
Kapacita ubytování Oba sruby jsou kompletně zrekonstruovány a vybaveny postelemi, obložením, sociálním zařízením. V předním srubu je sprcha, obě chaty jsou vybaveny kuchyňským koutem. K dispozici je základní nádobí pro cca 6 osob pro každý srub. Zadní srub je vytápěn elektrickým přímotopem, v předním jsou kamna na dřevo (dřevo je nutné si nasbírat či přivézt). Do celé základny, tedy do obou srubů, se vejde nejvýše 15 osob. Sruby jsou děleny na velkou ložnici pro 5-6 ubytovaných a ložničku s palandou pro dva.

Ceník: Cena pro tomíky činí 50,-Kč, LLM, KČT, skauty – 55,-Kč, ostatní 70,-Kč. Cena za elektřinu je 6,-Kč/kWh. Vánoční a silvestrovská sazba je dvojnásobná (od 23.12 do 2.1.).Dvojnásobná cena se počítá ze základní (tedy nejvyšší) částky a z té se odečítá sleva pro jednotlivé organizace. Storno pobytu stojí 200,-Kč, je-li provedeno alespoň s třídenním předstihem. Pozdější storna (vyjma naprosto odůvodněných, mimořádných případů) činí 400,- Kč. Je stanoven minimální paušál za obě chatičky 300,-Kč za noc + elektřina (pro všechny, jejíchž celková platba za jednu noc je menší).

Mariánké Lázně, Lázně Kynžvart, Tachov

Výlety: Český les