Dobrá Voda u Telče

Dobrá Voda, pošta Mrákotín 588 54

chalupy@a-tom.cz

Web https://chalupy.a-tom.cz/chalupa/40-dobra-voda
Kapacita ubytování V budově 37 osob na postelích, v samostatné chatě je 10 postelí.

Základna je určena pro letní provoz. Od listopadu do března je základna uzavřena. Jedinou výjimkou může být vánoční či silvestrovský pobyt (dvojnásobek běžné ceny), jehož souvislá délka přesáhne 4 noci včetně pro nejméně 6 osob. Důvodem je obtížná vytopitelnost základny (topí se pouze v kamnech ve společenské místnosti, teplo je cca 4 metry od kamen), pokojíky vytápěny nejsou. Po dohodě s panem správcem lze zapůjčit jedno elektrické topidlo, víc topení ale zapojovat nelze! Na zimu se rovněž vypouští voda z toalet a umýváren, proto kratší pobyty nemůžeme umožňovat.

Ceník:  Cena pro tomíky činí 50,-Kč, LLM, KČT a skauty 60,-Kč a ostatní 70,-Kč. Cena za kWh je 6 Kč.

Telč, Slavonice, Dačice

Výlety: Česká Kanada