Ubytovna TJ Sokol Slavonice

WC muži, WC ženy
Koupelna ženy – umyvadla + sprchy
Koupelna muži – umyvadla + sprchy

Kuchyňka: Je zařízena nejnutnějším vybavením:
2 ledničky, elektrický sporák, vařič, varná konvice, minimum nádobí. Při plánovaném vaření doporučuji vzít s sebou  nádobí, kterého se při větším obsazení nedostává.

Možnost parkování auta u ubytovny, auto 20 Kč / 1 den
Možnost posezení u táboráku.
Vedle ubytovny je volejbalové hřiště a hřiště pro malou kopanou.
Po dohodě je možná návštěva kuželny.
Koupání v blízkých rybnících.
V okolí jsou značené turistické a cykloturistické trasy.
Hraniční přechod do Rakouska (1 km).
Dobré autobusové a vlakové spojení.

• Farma Alpaka: Rodinná farma s chovem koní irského coba poskytuje dokonalé zázemí pro aktivity s dětmi.
  • Regionální úzkokolejné muzeum Nová Bystřice.
  • Provaznické muzeum Karla Klika: Jediné provaznické muzeum v České republice se nachází v bývalé dílně jednoho z nejstarších provaznických rodů.
  • Léto v kukuřici v Roseči: Největší kukuřičné bludiště na jihu Čech s možností koupání v bazénu s písečnou pláží.
  • Letecké muzeum Deštná: Expozice představuje čs. letce, kteří bojovali za 2. světové války, ale i rozvoj civilní a vojenské aviatiky především na jihu Čech.
  • Jindřichohradecká úzkokolejka: Kouzlo České Kanady poznáte za jízdy jindřichohradeckou úzkokolejkou s rozchodem kolejí pouhých 760 mm.
  • Muzeum fotografií a moderních obrazových médií: Muzeum fotografie a moderních obrazových médií soustředí svůj zájem především na médium fotografie, ale i na ostatní obrazová média.
  • Plavecký bazén a venkovní aquapark Jindřichův Hradec: Areál plaveckého bazénu a venkovního aquaparku nabízí plavecký bazén o šesti plaveckých drahách délky 25 m, dětské bazény, tobogány i relaxační odpočinkovou část.